Hloupost

9. června 2011 v 22:23 | Džafina |  Deník
Stroj času?
Pro mě zbytečnost a jedna velká hloupost.

Žijeme abychom dělali chyby a učili se z nich, ne abychom všechno dělali správně. To bych se za chvíli unudila k smrti. Jasně, občas si řeknu, že bych něco udělala jinak, kdybych měla šanci to změnit, ale brzy mě to přejde. Ze všeho zlého je nakonec něco dobré, i když se to třeba nezdá.
Nikdy bych nechtěla měnit svůj život, nebo ho žít od začátku nějak jinak. Nic není dokonalé a je důležité si uvědomit, že to co děláme, to co prožíváme a i to co pokazíme má svůj význam. Má to smysl. Dělat chyby má smysl.Všichni říkají, že by chtěli některé chvíle vrátit, ale co s tím? Co s tím prožívat všechno dokola. Ano. Může to být krásné, ale jaký to má smysl? Jaký má smysl žít minulostí?

Lidé by se neměli snažit vrátit čas, ať už chtějí do minulosti zasahovat jakkoliv, nic by tím nevylepšili. Spíše naopak. Po čase zjistíte, že to co děláte má nějaký smysl a že byste nechtěli nic měnit. Protože minulost je to co nás vede do přítomnosti i do budoucnosti, ale cesta zpět není a neměla by být.

Dnešek. Nic víc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Neriah Neriah | Web | 10. června 2011 v 9:58 | Reagovat

S tvým názorem se zcela ztotožňuji. KOnečně článek, kde někdo nechce vracet minulost. :-)
Ačkoliv nepopírám, že bych se chtěla do minulosti podívat, ale do hodně dávné doby, kdy já se ještě nenarodila a jako nezávislý pozorovatel toho, co se dělo...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nevěřím, nevěřím, že láska je pouhý klam, láska JE.
Vím to, vím, vždyť na ni právě teď umírám.